וטרינר בחניאל

וטרינר בחניאל
וטרינר בחניאל2018-08-21T11:24:12+00:00

וטרינר בחניאל? מרפאה וטרינרית איכותית מחכה לכם ליד הבית…

הייתם שמחים למצוא וטרינר בחניאל וסביבותיה – איש מקצוע נאמן, איכותי ונעים במרפאה מאובזרת ומתקדמת, והכל במרחק קצר מהבית, ממש ליד. ובכן, יש כזו מרפאה וטרינרית בחניאל והאזור, וכל שמפריד בינכם לבינה הוא נסיעה זריזה לכפר יונה, לא יותר מ-10 דקות ברכב.

ד”ר שרון גונן מציעה פתרון מושלם לצורך בשירותי וטרינר בחניאל וסביבתה: עם מרפאה איכותית ובה אווירה לבבית וציוד רפואי חדיש ומקיף (מכונת הרדמה מלאה בטוחה יותר לניתוחים, מעבדת דם מהירה לתוצאות תוך חצי שעה, רנטגן דיגיטלי ועוד), עם מבחר שירותים וטרינריים גדול ומגוון (כולל מספרת כלבים ניידת שמגיעה אליכם הביתה בחניאל!) ואפילו תוכנית מנויים שנתית מוזלת, והכי חשוב, עם וטרינרית עתירת ניסיון שאוהבת את עבודתה ואת החיבור עם בעלי החיים, המטפלת בהם מכל הלב, במסירות וברוך.

המרפאה מעניקה שירות גם למכרסמים, בנוסף על כלבים וחתולים, ולצד טיפול במחלות, בתאונות וברפואה מונעת (חיסונים, תילוע, עיקור וסירוס), מספקת גם שירותי רפואת שיניים לכלבים ולחתולים, ושירותי כירורגיה (פה ולסת, אורתופדיה ורקמות רכות). במרפאה תמצאו גם מזון רפואי איכותי לחתולים ולכלבים עם בעיות תזונה מיוחדות, וכמובן, אוזן קשבת לכל צורך של חבריכם על ארבע.

למידע נוסף ולקביעת תור למרפאה, אל תהססו – התקשרו אלינו למרפאה הווטרינרית עוד היום: 072-3940723

Call Now Button