חיסונים לבעלי חיים – קו ההגנה הראשון נגד מחלות

חיסונים לכלבים ולחתולים הם כלי ראשון במעלה לשמירה על בריאותם ולמניעת מחלות.
היות וחלק ממחלות בעלי החיים הינן מדבקות גם עבור בני אדם, ביצוע החיסונים המומלצים כולל חיסוני הדחף השנתיים שומר גם על בריאותכם שלכם. את קבלת החיסונים כדאי לשלב עם בדיקה וטרינרית כללית שנתית.

מומלץ לחסן לראשונה גורי חתולים וכלבים עם הגיעם לגיל 6 שבועות (חודש וחצי). בגיל זה ניתנת סדרת חיסונים לבעלי חיים (חיסון משושה) עם הפרשים ביניהם, כדי לאפשר לגוף להתחיל לייצר לראשונה נוגדנים למחלות. חיסונים לכלבים או לחתולים בוגרים ניתנים מדי שנה. בעלי כלבים חייבים על פי החוק הישראלי לחסן את כלביהם בחיסון כלבת מדי שנה.

כדאי גם לבצע טיפולי מנע חשובים נוספים באופן תקופתי – כמו תילוע (נגד תולעי מעיים) ולכלבים גם טיפול נגד תולעת הפארק.

במרפאה הווטרינרית של ד"ר שרון גונן תקבלו ייעוץ מלא אודות חיסונים לבעלי חיים וטיפולי מנע מומלצים. הטיפול בחיות האהובות שלכם נעשה במסירות, באהבה וביד מקצועית, תוך שימת דגש על יצירת אווירה נעימה ומרגיעה כדי להפוך את הביקור אצל הוטרינר לקל ונטול לחצים ככל האפשר למטופלים.

לקביעת תור לביצוע חיסונים לחתולים ולכלבים, התקשרו אל ד"ר שרון גונן:

מרפאה וטרינרית בכפר יונה: 073-78-78-703

שאלו אותנו על מינוי לתוכנית הבריאות השנתית של ד"ר שרון גונן, מרפאה וטרינרית בכפר יונה.

המנוי כולל את החיסונים השנתיים הדרושים לצד טיפולי מנע תקופתיים נוספים, כמו גם על טיפולים וטרינרים שונים, כמו למשל עיקורים וסירוסים, ניקוי שיניים לכלבים ולחתולים ועוד.

צרו קשר עם – ד"ר שרון גונן, מרפאה וטרינרית מקצועית וותיקה בכפר יונה

יחס אישי, שירות אישי בגובה העיניים ודאגה כנה ואמתית לחיות המחמד שלכם: כלבים וחתולים (כולל גורים כמובן), תוכים, וארנבונים

המרפאה שלכם באזור עמק חפר: דוקטור שרון גונן הוטרינרית שלכם בכפר יונה והסביבה

מרפאה וטרינרית בכפר יונה – כלבים, חתולים, ארנבים ועוד – מקצועיות ויחס אישי