רפואת שיניים לכלבים ולחתולים: טיפולי שיניים לבעלי חיים

מחלות שיניים וחניכיים פוקדות לא רק אותנו, אלא גם את חברינו על ארבע – וגם להן מגיע טיפול מסור, מהימן ומקצועי. את המחלות האלו, הכאב והסבל שהן מביאות, מומלץ לנסות למנוע באמצעות ביקורת שגרתית וטיפולים תקופתיים במידת הצורך לטיפול לניקוי שיניים לכלבים ולחתולים.

ד"ר שרון גונן – מרפאה וטרינרית בכפר יונה מספקת שירותי רפואת שיניים וטרינרית בשרון וייושבי הסביבה, כולל בדיקות חניכיים ושיניים תקופתיות, ניקוי שיניים לכלבים ולחתולים, וביצוע ניתוחי פה ולסת בעזרת מכונת הרדמה מיוחדת להרדמה בטוחה יותר.

מה יכול להצביע על בעיה בחניכיים או בשיניים אצל החתול או הכלב?

שימו לב לתסמינים כגון ריח רע מהפה, קשיים באכילה ובלעיסה (ואפילו הימנעות מאכילה בגלל הכאבים), דימומים מהפה, אדמומיות בחניכיים, גושים בחלל הפה, ריר מוגבר והפרשות מוגלתיות מהפה וכו'. כל אחד מאלו יכול להצביע על בעיות בחלל הפה ובשיניים שבגינם כדאי להגיע לבדיקה ולאבחון אל מרפאה וטרינרית המספקת טיפולי שיניים לבעלי חיים. במידת הצורך תיערך בדיקת דם מהירה במרפאה כדי לשלילת מחלות נילוות.

מדוע חשוב לבצע ניקוי שיניים לכלב ולחתול על ידי וטרינר?

בדיוק כמו בשיניי האדם, חיידקים ואבנית מצטברים עם הזמן על רובד שיניהם של בעלי החיים וגורמים לבעיות ולמחלות שונות בחלל הפה ובשיניים. אך זה אינו הכל: בהיעדר טיפולי שיניים לכלב ולחתול, הצרות יכולות להרחיק ולנדוד מעבר לחלל הפה – חיידקי השן עלולים לחדור אל מחזור הדם של בעל החיים, ולגרום למחלות כליה, לב, כבד ועוד.

ישנן דרכים בהם תוכלו לשפר בעצמכם את בריאות הפה של חבריכם על ארבע, ונשמח לייעץ לכם בנושא. אולם מעת לעת מומלץ להיעזר ברפואת שיניים וטרינרית מקצועית, ולערוך בדיקות תקופתיות לחלל הפה, כולל ניקוי שיניים לחתול ולכלב להסרת אבנית בציוד מיוחד ובהרדמה, להבטחת בריאות השיניים והחניכיים.

למנויי תוכנית הבריאות השנתית במרפאה הווטרינרית של ד"ר שרון גונן ניתנת הנחה משמעותית על טיפולי ניקוי שיניים לכלב ולחתול.

שאלו אותנו על התוכנית בביקורכם הבא!

לבדיקות שיניים וחניכיים תקופתיות, ניקוי שיניים לכלב ולחתול וביצוע טיפולי שיניים לכלבים ולחתולים,

קבעו תור אצל ד"ר שרון גונן – מרפאה וטרינרית בכפר יונה: 072-3940723

רפואת שיניים לכלבים ולחתולים: ד"ר שרון גונן

מרפאה וטרינרית בעיר כפר יונה ויישובי הסביבה – כלבים, חתולים, ארנבים ועוד – מקצועיות ויחס אישי

רפואת שיניים לכלבים ולחתולים – ד"ר שרון גונן

מרפאה וטרינרית בעיר כפר יונה והסביבה – לכלבים, לחתולים, לארנבים ועוד – מקצועיות ויחס אישי