טיפול נגד פרעושים וקרציות לכלב ולחתול

עקיצותיהם של פרעושים וקרציות היא בעיה מוכרת ונפוצה, ובעיקר בחודשים החמים בשנה. אך מעבר לאי נוחות והגירודים במקום הנשיכה, טפילים זעירים מוצצי דם אלו עלולים לגרום לשלל בעיות רפואיות שונות ומגוונות, ולא רק לחתול או לכלב.

פרעושים וקרציות עשויים למשל לגרום לדלקת ופצעים בעור, לתגובות אלרגיות (שבגללן הכלב עשוי לשרוט ולפגוע בעורו), לאיבוד דם ולאנמיה, ולהתקרחויות בעור. חמור מכך, מזיקים אלו הם נשאי טפילים, זיהומים ומחלות, אותם הם יכולים להעביר לבעל החיים אותו הם עוקצים – לעתים זיהומים מסכני חיים. פרעושים וקרציות יכולים להדביק את בעל החיים בתולעי מעיים, בקדחת הקרציות ועוד. גם בני אדם סובלים מעקיצותיהן הרעות של פרעושים וקרציות, ואף עשויים להידבק מהן במחלת קדחת הבהרות, שעלולה להיות קטלנית.

אל תזניחו את הטיפול נגד פרעושים וקרציות!

טיפול נגד פרעושים וקרציות הינו חשוב והכרחי לבריאות הכלב והחתול, כמו גם למען תושבי הבית. על אף שישנם תכשירים רבים בשוק לשימוש עצמי, מומלץ להתייעץ עם וטרינר לפני קנייה ושימוש, כדי לוודא שהחומר המיועד מתאים לחיית המחמד שלכם, ושאינו מסכן אותה או בלתי יעיל עבורה.

במרפאה הווטרינרית של ד"ר שרון גונן, וטרינרית בכפר יונה, נציע לכם טיפול נגד פרעושים וקרציות לכלב ולחתול, כולל ייעוץ עבור הדברת פרעושים וקרציות בסביבת המחייה של בעל החיים כדי למנוע את הישנות הבעיה.

מצאתם פרעושים אצל החתול? הכלב מלא בקרציות?

התקשרו אל ד"ר שרון גונן – מרפאה וטרינרית בכפר יונה, להזמנת תור לקבלת ייעוץ מקצועי עבור טיפול נגד פרעושים וקרציות: 073-78-78-703

טיפול מסור במגוון חיות מחמד: ד"ר שרון גונן, המרפאה הוטרינרית בכפר יונה,ויישובי הסביבה

מרפאה וטרינרית בכפר יונה – כלבים, חתולים, ארנבים ועוד – מקצועיות ויחס אישי

הדוקטור שרון גונן: שירותי מרפאה וטרינרית בכפר יונה ויישובי הסביבה

חיפשתם מרפאה וטרינרית בכפר יונה? מצאתם! כאן מטפלים בכלבים, בחתולים, בארנבים בתוכים ועוד – אצלנו המקצועיות והיחס האישי מגיעים לפני הכל