עיקור חתולות וכלבות

אינכם מעוניינים בגורים כלל וכלל או בגורים נוספים? הגיע הזמן לחשוב על עיקור החתולה או הכלבה. למרבה הצער, ישנם יותר מדי כלבים וחתולים חסרי בית, כמו גם גורים נטושים ואומללים. עיקור כלבה או חתולה עוזר בצמצום אוכלוסיית החיות המשוטטות, ובצדו גם יתרונות בריאותיים עבור החתולה או הכלבה האהובה שלכם.

יתרונות ביצוע עיקור חתולות ועיקור כלבות:

• מניעת סרטן השחלות וסרטן הרחם

• מניעת דלקת הרחם (פיומטרה)

• מניעת הסבל והצרות בתקופת הייחום

• מניעת הריונות לא רצויים

• צמצום מספר החיות המשוטטות והנטושות

על הניתוח

בניתוח עיקור כלבות או עיקור חתולות, מוסרים הרחם והשחלות והוא מבוצע בהרדמה מלאה. רצוי לבצע את הניתוח לפני הייחום הראשון (מגיל שישה חודשים לערך), כיוון שכל ייחום מגביר את הסיכונים לגידולי עטין בעתיד. עם זאת, ניתן לבצע עיקור כלבות וחתולות גם בגילאים מאוחרים, ואף אחרי היריון.

ד"ר שרון גונן מציעה במרפאתה ניתוחי עיקור חתולות ועיקור כלבות בכפר יונה. לרשות המרפאה עומד ציוד כירורגי מקיף וחדיש, המאפשר ביצוע ניתוחים מגוונים במקום, כולל הרדמה בטוחה באמצעות מכונת הרדמה מיוחדת בשימוש בגז, המחוברת למוניטור לבבי ונשימתי. המרפאה מצוידת גם במעבדת דם מהירה לביצוע הבדיקות המקדימות. לא פחות חשוב הוא הצד האנושי: ד"ר שרון גונן, וטרינרית מנוסה, תלווה אתכם ואת החתולה או הכלבה החל מהצעד הראשון, בייעוץ ובהסברים מקיפים על כל צעד ושעל, ומענה לכל שאלה שיש לכם. הליווי ממשיך גם לאחר תום הניתוח, כדי לייעץ לגבי ההתאוששות מהעיקור (שנמשך כיום-יום וחצי) וכדי לוודא שהחתולה/כלבה בריאה ומרוצה.

שאלות לגבי עיקור כלבות או עיקור חתולות? חייגו אל ד"ר שרון גונן:

מרפאה וטרינרית בכפר יונה073-78-78-703

עיקור כלבות וחתולות על ידי דוקטור שרון גונן במרפאה הוטרינרית בכפר יונה ויישובי הסביבה

מרפאה וטרינרית בכפר יונה – כלבים, חתולים, ארנבים ועוד – מקצועיות ויחס אישי

ביצוע עיקור לחתולה וכלבה על ידי דוקטור גונן שרון וטרינרית מומחית וותיקה בכפר יונה ויישובי הסביבה

מרפאה וטרינרית בכפר יונה – כלבים, חתולים, ארנבים ועוד – מקצועיות ויחס אישי