מספרת כלבים

מספרת כלבים
מספרת כלבים2018-04-23T23:46:08+00:00

ספינוק – מספרת כלבים ניידת

ספינוק היא מספרת כלבים ניידת בכפר יונה, בנתניה, בעמק חפר וּביישובי הסביבה, המגיעה עד אליכם הביתה כדי להעניק טיפול מפנק ואיכותי לכלבכם. זהו למעשה ספא על גלגלים לכלבים, המנוהל על ידי מקסים שור – ספר כלבים מקצועי, מנוסה, מיומן ולבבי, בעל סובלנות ואהבה רבה להולכים על ארבע, תמיד קשוב לצרכי הכלב כדי לדאוג שיהיה רגוע ומאושר לאורך כל הטיפול. כי עם הגישה הנכונה ליצירת חיבור עם הכלב, ברוגע, ברגישות ובעדינות, גם הכלב הכי היפרארקטיבי מתמסר לפינוק של מספרת הכלבים הניידת של מקסים.

• תספורת ואמבטיה חמה

• גזיזת ציפורניים וניקוי אוזניים

• טיפול נגד פרעושים וקרציות

• ייעוץ לבעיות התנהגות

• מספרת כלבים ניידת בשירות עד הבית במחירים אטרקטיביים

• שירות אדיב, מקצועי וקשוב – גם לכלבים וגם לבעליהם

מספרת כלבים מספקת הרבה יותר מטיפול יופי לכלב: זהו טיפול טיפוח וניקיון מקיף, הדואג לרחצה יסודית של הכלב, התרת קשרים בפרווה, ניקוי הפרווה והעור, ניקוי האוזניים, טיפול בציפורניים, הסרת שיער מת, טיפול בפרעושים ובקרציות ועוד. לא כל כלב משתף פעולה בקלות עם טיפוח ביתי, וכאן נכנסת לפעולה מספרת הכלבים – כאשר לשירותי מספרת כלבים ניידת יש יתרון גדול בכך שהטיפול נעשה בשטח הביתי והמוכר לכלב, מבלי להלחיצו בנסיעה למקום זר. בנוסף, ספינוק מספרת כלבים ניידת בעמק חפר חוסכת לכם את הנסיעה וחיפושי החנייה, בהבאת ספא על גלגלים היישר אליכם.

מנויי תוכנית הבריאות השנתית של ד”ר שרון גונן – מרפאה וטרינרית נהנים מ-10% הנחה על שירותי ספינוק, מספרת כלבים ניידת. כדי ללמוד עוד על תוכניות המנויים של המרפאה, צרו עמנו קשר: 073-7878703

ד”ר שרון גונן בשיתוף עם ספינוק מספרת כלבים ניידת

המרפאה הוטרינרית של ד”ר שרון גונן – חתולים, כלבים, ארנבים, תוכים ועוד – מקצועיות ויחס אישי

צור קשר

ד”ר שרון גונן בשיתוף “ספינוק” מספרת כלבים ניידת

המרפאה הוטרינרית של ד”ר גונן שרון – תוכים, כלבים, חתולים, ארנבים ועוד – מקצועיות ויחס אישי

צור קשר